Mitt Vestre Toten

Kom og opplev hva Vestre Toten har å by på i en årlig feiring av det flotte lokalsamfunnet vårt! Mitt Vestre Toten er et samarbeid mellom Vestre Toten frivilligsentral og Fyrverkeriet kultur. 

Datoer for 2026: Torsdag 10. september og lørdag 12. september. 

Mitt Vestre Toten bannerbilde - Klikk for stort bildeMitt Vestre Toten bannerbilde

Bilder fra 2025 (først fra torsdag, deretter lørdag):

«Mitt Vestre Toten» – to dager med aktivitet og fellesskap

Datoer for 2026: Torsdag 10. september og lørdag 12. september. 

Formål: Mitt Vestre Toten skal være en møteplass for lokale foreninger og aktivitetstilbydere, og en anledning for alle innbyggerne i Vestre Toten til å oppleve fellesskap og aktivitet lokalt.

Vi er stolte av å presentere; «Mitt Vestre Toten» en feiring av alt som gjør Vestre Toten til et levende og mangfoldig samfunn og som byr på aktiviteter for hele familien, uansett alder og interesser. Dette er en revitalisering av den tradisjonelle frivilligdagen i Vestre Toten. Arrangementene skjer fast på en torsdag i området rundt Raufosshallen og en lørdag i området Frivilligsentralen og kulturhus, i september. Torsdag har hovedvekt på idrett og friluftsliv med AlleMed-løpet som dagens høydepunkt, mens lørdag har hovedvekt på kultur, fritid og interesseorganisasjoner. 

På begge disse dagene kan du delta gratis og utforske ulike stands, aktiviteter, teste tilbud, ta deg en matbit og kanskje finner du interessante hobbyer du ikke visste fantes? 

Inntekter av Allemed-løpet og flere poster disse dagene går til Vestre Toten Aktivitetsfond

Dette er en flott mulighet for lag og foreninger å vise seg frem. Vil du bidra med en aktivitet på en av disse dagene i 2026? Ta kontakt med: 

Torsdag:  tommy.svendsen@vestre-toten.kommune.no 
Lørdag: post@vestretoten.frivilligsentral.no 

Se bilder og videoer fra tidligere år:

Torsdag 12. september 2024 – fokus på idrett og friluftsliv

Lørdag 13. september 2025 – fokus på kultur og fritid

 

Se høydepunkter fra 2024 i bilderullen under.